Zapanuj nad swoimi włosami
w 30 dni!
Kurs stworzony z myślą o kobietach, które chcą odmienić swój codzienny wizerunek
10 lekcji składających się z materiałów tekstowych, zdjęć i video
Fryzury krok po kroku, triki, porady, wsparcie grupy
Przejdź do sklepu
SKLEP
Niech zgadnę - co rano związujesz na szybko włosy w ciasnego kucyka lub węzeł na czubku głowy i biegniesz do codziennych obowiązków. Trafiłam?
Może nie masz czasu zadbać o swoją fryzurę...
Może nie masz pomysłu, co mogłabyś zrobić z włosami....
Może uważasz, że tylko w ten sposób będzie Ci wygodnie...
Może nie możesz zapanować w inny sposób nad włosami ciężkimi/kręconymi/puszącymi się...
Czy wiesz, że nie wykorzystujesz w pełni potencjału swoich włosów?
Nie potrzebujesz poświęcać im wiele czasu i wysiłku, żeby wyciągnąć maksimum ich możliwości!
Wiesz jak wiele uroku dodaje odpowiednia fryzura?
Musisz tylko poznać odpowiednie techniki, które pozwolą Ci zapanować nad włosami i wyglądać świetnie bez dużego poświęcenia.
Dobrze dobrane uczesanie dodaje co najmniej tyle pewności siebie co wysokie obcasy!
Wyobraź sobie, że wystarczy 5-10 minut, żeby stworzyć prostą, ładną i do tego wygodną fryzurę, w której będziesz wyglądać świetnie i wciąż czuć się sobą.
Jak się czesać na co dzień?
Proponuję Ci 30-dniowy kurs, podczas którego nauczysz się wykonywać proste i szybkie fryzury, poznasz triki, dzięki którym ułożenie fryzury stanie się łatwiejsze, a także zyskasz wsparcie kobiet takich jak Ty- poszukujących zmiany w swoim wizerunku.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
Jak wygląda kurs?
Kurs składa się z 10 lekcji. Każda z nich zawiera tutorial do jednej prostej fryzury- w formie zdjęć z opisem i video. Dodatkowo za każdym razem dowiesz się jak dostosować to konkretne uczesanie do różnych rodzajów włosów. Bonusem będzie fryzjerski trik lub porada dołączana do każdej z lekcji.

Jest to kurs na poziomie totalnie podstawowym, więc poradzisz sobie nawet jeśli Twoje umiejętności nie wykraczają poza zrobienie zwykłego kucyka!

 Dostaniesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku stworzonej specjalnie na potrzeby kursu, na której będziesz mogła zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami z pozostałymi uczestniczkami. 

 W ciągu trwania kursu dostaniesz skondensowaną mega dawkę wiedzy i szansę nabycia nowych umiejętności, a przede wszystkim odmiany swojego wizerunku!

 Wyciągniemy z Twoich włosów ile się da, a zobaczysz, że da się wiele:)
PRZEJDŹ DO SKLEPU
Stworzyłam kurs "Jak czesać się na co dzień? Zapanuj nad swoimi włosami w 30 dni", ponieważ chcę pokazać Tobie
i reszcie dziewczyn jak za pomocą prostych trików ujarzmić swoje włosy i wydobyć drzemiący w nich potencjał.
Kurs prowadzi Julianna Janczak, stylistka fryzur i blogerka, autorka bloga Hair by Jul.

Julianna: Z ankiety przeprowadzonej wśród moich czytelniczek wynika, że większość z nich (ponad 50%) zawsze czesze się tak samo, bo nie ma pomysłów na uczesania.
Ponad 30% czytelniczek przyznało, że chciałyby czesać się bardziej różnorodnie, lecz nie mają czasu ani umiejętności.
Równie wiele głosów poddawało w wątpliwość czy możliwe jest mieć zarazem ładną i wygodną fryzurę.


KURS "Jak się czesać na co dzień? Zapanuj nad swoimi włosami w 30 dni!" zawiera:
10 lekcji, podczas których nauczysz się wykonywać 10 łatwych fryzur na co dzień.
Każda lekcja składa się z części tekstowej, zdjęć z opisem jak wykonać fryzurę krok po kroku i tutorialu w formie video.
Dodatkowo każda lekcja zawiera porady jak dostosować daną fryzurę do różnych typów włosów oraz triki fryzjerskie, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i nerwy podczas stylizacji fryzur.
Jako bonus oferuję Ci dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, stworzonej na potrzeby tego kursu, w której znajdziesz wsparcie i porady moje i kobiet, które tak jak Ty chcą zapanować nad swoimi włosami.
JESTEM ZAINTERESOWANA KURSEM!
Kliknij,  żeby przejść do sklepu i poznać szczegóły.
Najczęściej zadawane pytania:
Czy kurs przeznaczony jest tylko dla osób o długich włosach?
Nie. Jeśli Twoje włosy są przynajmniej do ramion, bez problemu wykonasz fryzury zawarte w kursie. Jeśli Twoje włosy są krótsze niż do ramion,  również znajdziesz na kursie coś dla siebie, ale prawdopodobnie części fryzur nie da się u Ciebie wykonać.
Co z kręconymi włosami? Czy będą też jakieś fryzury dla tego typu włosów?
Tak. Fryzury będą co prawda prezentowane na włosach prostych, ale przy każdym tutorialu będą porady jak dostosować daną fryzurę do różnych typów włosów, również kręconych.
Czy będę potrzebowała jakichś specjalistycznych urządzeń, żeby wykonać fryzury z kursu?
Będziesz potrzebowała grzebienia, wsuwek, gumek do włosów,  może jakiejś klamerki do podtrzymania włosów podczas czesania, ewentualnie lokówki lub prostownicy, lub po prostu urządzeń do stylizacji jakich używasz na co dzień. 
Podczas kursu będę Ci polecać kosmetyki i urządzenia, jakie ułatwią Ci stworzenie danej fryzury, ale nic z tych rzeczy nie jest wymagane, to będą raczej podpowiedzi dla Ciebie. Pamiętaj, że to kurs czesania na co dzień- fryzury w nim zawarte będą więc niewymagające, proste, do szybkiego zrobienia. Nie będą wymagały skomplikowanej stylizacji, czy użycia nietypowych gadżetów.  Założenie jest takie, żeby wykonać je rano w ciągu 10 minut bez zbytniego zaangażowania :)
Koszt kursu to tylko 37 zł!
To mniej niż 4zł za lekcję! Jest to specjalna cena z okazji pierwszej edycji :)
PRZEJDŹ DO SKLEPU
[bot_catcher]